MDV

  MDV - це професійне кліматичне обладнання від одного з лідерів у виробництві кліматичної техніки - корпорації Midea (Мідея). Наша компанія, заснована майже півстоліття тому, сьогодні входить до першої трійки найбільших приватних компаній КНР. Це транснаціональна корпорація, з сучасними виробничими майданчиками не тільки в КНР, але і в таких країнах як Білорусь, Бразилія, Єгипет, В'єтнам і Індія. Ми забезпечуємо роботою 150 тис. Чоловік по всьому світу, 3 тис. З яких - це висококласні інженери. Корпорація Midea - це світовий виробничий гігант з річним оборотом понад 22 млрд доларів. До складу нашої корпорації входить 4 публічні компанії, чиї акції розміщені на фондових біржах в Шеньчжені, Шанхаї та Гонконгу.

  Нам довіряє весь світ!Завдяки високій якості продукції, високої культури виробництва, а також постійно впроваджуються інновацій, найвідоміші міжнародні виробники розміщують виробництво своєї продукції на наших заводах під власними торговими марками.

  Корпорація Midea є однією з найбільших компаній в КНР, що виробляє високоякісну продукцію для зарубіжних ринків. Більше третини всіх доходів корпорації припадає на міжнародні продажі. В даний час ми є одним з найвідоміших виробників побутової техніки в світі (кондиціонери, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі та ін.)

  В компанії впроваджена унікальна за своєю завершеності ланцюжок виробництва. Це означає, щобільше 80% всіх компонентів, що використовуються у виробництві, виготовляється на наших власних підприємствах. При цьому якість компонентів заслужило високу довіру інших виробників, що випускають техніку, в тому числі, і під різними японськими брендами, з використанням компонентів, вироблених на наших заводах.

  Наприклад, після тривалої співпраці з корпорацією Toshiba (спільне підприємство з виробництва компресорів для спліт-систем Toshiba-GMCC), в 2010 році ми придбали контрольний пакет акцій цього заводу і продовжуємо розвивати цей напрямок бізнесу за участю японської сторони. Сьогодні компресори, вироблені нами на власному заводі GMCC (GuangdongMeizhiCompressorCompany), встановлюються майже в кожному третьому кондиціонері, виробленому в міре.Многіе китайські виробники, які не мають власного компресорного виробництва, традиційно встановлюють їх в преміальні моделі вироблених ними спліт-систем.

  Решта 20% комплектуючих ми купуємо у найвідоміших і надійних виробників. Наприклад, компресори Hitachi для VRF-систем, компресори Danfoss, Copeland, Sanyo, Bitzer для напівпромислового і промислового устаткування, термо-регулюючі вентилі Danfoss і т.д.

  Однією із стратегічних цілей корпорації є підвищення популярності і зміцнення позицій наших власних (оригінальних) торгових марок. Наш зонтичний бренд Midea на сьогодні оцінюється експертами в 10 млрд доларів. У той же час, з точки зору маркетингу просування на міжнародних ринках необхідно диверсифікувати. Наприклад, просувати на ринок під одним і тим же торговою маркою мікрохвильову піч і охолоджуючу машину для систем центрального кондиціонування може бути зовсім не просто.

  В цьому зв'язку,ми розвиваємо власні спеціалізовані торгові марки для кожного з великих напрямків бізнесу. Наприклад, холодильники представлені на ринку під маркою RoyalStar, пральні машини - під брендом LittleSwan.

  Для виробництва надійної кліматичної техніки професійного рівня корпорація створила бренд MDV (Ем Ді Ві). Під цією маркою на світовий ринок випускається повна лінійка високотехнологічних продуктів, необхідних для опалення, кондиціонування і вентиляції повітря. Готові комплексні рішення MDV успішно використовуються в масштабних проектах в самих різних країнах.

  За довгі роки ведення бізнесу наш Дивізіон професійного кліматичного обладнання MideaCAC (MideaCommercialAir-Conditioning) досяг значних успіхів. За підсумками 2012 року, в сегменті високотехнологічних мультізональних систем кондиціонування повітря (VRF) ми з Toshiba-Carrier ділимо третє місце по займаній частці світового ринку. Постійно удосконалюючи процес виробництва, впроваджуючи нові технології (в тому числі і інверторні) і підвищуючи якість продукції, ми також використовуємо додаткові можливості розвитку, розширюємо міжнародне співробітництво, відкриваємо спільні підприємства з Carrier в Бразилії і Індії.

  Пошуком і розробкою нових технологій, інноваційних рішень в компанії займається потужний науково-дослідний відділ, в штаті якого 500 співробітників.У їх числі - китайські експерти, які отримали грант від держави на наукову діяльність, а також іноземні фахівці найвищої категорії. Завдяки їх роботі сьогодні ми маємо 370 технологічних патентів, таких як баланс масла для VRF, розподіл холодоагенту в VRF-системах, інтелектуальне управління VRF, керована заслонка на вході і регульований, рухливий дифузор робочого колеса відцентрового чилера. Ми постійно підвищуємо рівень енергоефективності нашої продукції, використовуємо «зелені» технології в процесі виробництва кліматичної техніки.

  Ми сподіваємося, що російські споживачі по достоїнству оцінять високу якість, функціональність і зручність використання професійної кліматичної техніки MDV!

 

Серія Холодо продук тивність (кВт) Ціна грн
Побутова спліт-система, Серія OP, ERP 3D DC-Inverter MDSOP-09HRFN8
MDSOP-12HRFN8
2.64
3.52
10000
Побутова спліт-система, Серія AURORA, ERP 3D DC-Inverter MDSA-09HRFN1
MDSA-12HRFN1
MDSA-18HRFN1
MDSA-24HRFN1
2.93
3.52
5.28
7.03
 
Побутова спліт-система, Серія AROMA, DC-Inverter MSAFAU-09HRDN1-QRD0GW
MSAFBU-12HRDN1-QRD0GW
MSAFCU-18HRFN1- QRD0GW
MSAFDU-24HRFN1- QRD0GW
0
0
0
0
 
Побутова спліт-система, Серія AURORA, on/off MDSA-09HRN1
MDSA-12HRN1
2
3
 
Побутова спліт-система, Серія Forest, on/off MDSAF-07HRN1
MDSAF-09HRN1
MDSAF-12HRN1
MDSAF-18HRN1
MDSAF-24HRN1
2
2
3
5
7
 
Побутова спліт-система, Серія FAIRWIND, on/off MDSF-07HRN1
MDSF-09HRN1
MDSF-12HRN1
MDSF-18HRN1
MDSF-24HRN1
MDSF-28HRN1
2.1
2.6
3.52
5.28
7.03
8.21
 
Побутова спліт-система, Серія VIDA SOLAR POWER MS9Vi-12HRFN1 3.5  

Ваш кошик порожній!