При виборі кондиціонера, в першу чергу, потрібно визначитися з поставленими перед ним завданнями.

  Залежно від типу приміщень, їх кількості і вільного місця для монтажу можна використовувати настінні, касетні, канальні, підлогові спліт- і мультиспліт системи кондиціонування.

  Типи кондиціонерів для квартири

  Ціна кондиціонера варіюється в залежності від кількості блоків і необхідності припливу зовнішнього повітря в приміщення.

  За вартістю можна умовно поділити кондиціонери на такі класи:

  Преміум клас

  Традиційно до даного класу відносять кліматичні системи від компаній Daikin , Mitsubishi Electric і Panasonic . Ці виробники мають власні виробничі потужності (повний цикл виробництва) і власними інженерно-дослідними відділами. Велика частина інновацій в кліматичній техніці так чи інакше пов'язана з ними. Якщо в даній сфері з'являється нова технологія, то, як правило, вона розробляється і вперше впроваджується одним з цих виробників. Як приклад компанія Daikin створила в 80-их перші VRV-системи в світі.

  Кваліфікований монтаж і експлуатація кондиціонера гарантовано забезпечать термін служби як мінімум на 10 років. Також, не варто забувати про те, що всі кондиціонери потребують очищення, що є важливим для забезпечення тривалого терміну роботи.

  Крім якості збірки, дані агрегати характеризуються низьким рівнем шуму, енергоефективністю, широким діапазоном робочих температур зовнішнього повітря і спеціальними функціями - очищення повітря, підмішування свіжого зовнішнього повітря, тепловий насос, зволоження повітря.

  Вишукана і сучасна серія кондиціонерів Mitsubishi Electric

  Середній сегмент

  Ці кондиціонери мають більш високий рівень шуму, більш вузький діапазон робочих температур зовнішнього повітря, але при цьому у них досить висока продуктивність і надійність. З нашого досвіду вибір таких кондиціонерів, як Cooper & Hunter , Neoclima , Mitsubishi Heavy, є найбільш оптимальним варіантом в співвідношенні ціна-якість. У них також є функції обігріву, осушення, очищення повітря і вентиляції (без припливу свіжого повітря).

  Бюджетний рівень

  Їх відмітні риси - більш вузький набір функцій, недосконала система очищення повітря, нижча якість матеріалів виготовлення і збірки. Не варто очікувати від бюджетного рішення багато, однак при регулярному сервісному обслуговуванні і дбайливе ставлення з побутовими завданнями він впорається. Що стосується додаткових функцій властивих старшим моделям, то в них вони так само присутні, але рівень їх реалізації та ефективності набагато нижче, служать здебільшого рекламним цілям. Сюди відносимо таких виробників, як Lessar і Sakata.

  Критерії вибору кондиціонера для квартири

  Вирішуючи питання вибору оптимального варіанту побутового кондиціонера для квартири, необхідно враховувати ряд важливих аспектів.

  Тип системи кондиціонування

  Споіт-система - комплект з одного внутрішнього і зовнішнього блоків. Якщо потрібно кондиціонування тільки одного приміщення або двох на значній відстані між ними, то спліт-система вважається найбільш підходящим варіантом.

  Мультисплит система - до одного зовнішнього блоку можна підключити декілька внутрішніх. Залежно від моделі зовнішнього блоку і виробника можуть відрізнятися максимально допустимі відстані від зовнішнього до внутрішніх блоків і перепади висоти (внутрішні блоки можуть ставитися на різних рівнях). Кожен внутрішній блок при цьому управляється індивідуально, якщо це VRV система, тобто навіть можливість в одному приміщенні здійснювати обігрів, а в іншому охолодження. Крім того, фасад будівлі не "перевантажується" великою кількістю зовнішніх блоків.

  Тип внутрішніх блоків

  Тип внутрішнього блоку вибирається виходячи з місця його ймовірного монтажу. Якщо вам потрібно встановити кондиціонер в приміщенні великої площі з підвісними стелями, краще використовувати касетний внутрішній блок. Його розміри відповідають стандартній осередку. Якщо ви не хочете, щоб у вашому інтер'єрі присутні сторонні елементи, можна використовувати канальний внутрішній блок. У приміщенні буде видно тільки вентиляційні решітки, від яких до нього будуть йти повітроводи. Якщо є обмеження на стельовий і настінний монтаж - колонні кондиціонери. Якщо вас влаштовує стандартне рішення з видимим зовнішнім блоком - настінні і підстельові кондиціонери ваш вибір.

  Типи внутрішніх блоків мульти-спліт системи кондиціонування

  Потужність кондиціонера

  Один з найважливіших параметрів, для правильного вибору якого краще звертатися до фахівця. Він виконає розрахунок згідно об'єму приміщення і кількості людей перебувають у ньому, щоб ви не виявилися в одній з двох ситуацій - переплата за незатребувану потужність або постійну нестачу потужності з неможливістю домогтися оптимальних параметрів мікроклімату.

  Наявність додаткових функцій

  Крім охолодження і обігріву, кондиціонери володіють і іншими корисними функціями:

  • очищення повітря різного ступеня,
  • осушення,
  • зволоження,
  • іонізація,
  • дезодорація.

  Дизайн і зовнішній вигляд

  У кожного з виробників в асортименті присутні не тільки стандартні внутрішні блоки з білого матового пластика. На сьогоднішній день різні колірні рішення доступні навіть для звичайних серій. Що стосується дизайнерських, то крім великого вибору квітів в них реалізовані різні бачення на нестандартні геометричні форми.

 

 

Види кондиціонерів в Вінниці
Види кондиціонерів в Вінниці...
Leave a comment
Note: HTML is not translated!